Vyháníme chlad z těla ven

 Balíček obsahuje:

  • Pilulky Liu Wei - 431,-
  • Elíxír Mateří kašička s ženšenem - Feng Wang Jiang Ren Shen - 363,-
  • Elixír Rong Shua - 579,-

Cena celkem: 1373,-Kč - 30% = 961,- Kč

Tyto preparáty jsou velice účinné pokud trpíme vnitřním chladem. Dle poznatků TČM máme dva druhy chladu. První je vnější chlad ( Han) způsobený vnějšími faktory a druhý je vnitřní Han. Vnějším chladem máme na mysli podměty jako zima a vítr. Lidé pak trpí zimnicí, třesavkou, kýcháním, rýmou, zvýšenou teplotou, bolestmi hlavy, kloubů a svalů.

Pokud je naše tělo napadeno chladem jeho schopnost fungovat je velmi snížená! Člověk se cítí zesláblý, je celkově zpomalený a jeho energie v těle stagnuje.

Zabránit vnějšímu chladu je mnohdy snazší než zabránit chladu vnitřnímu. Vnitřní chlad vychází zevnitř těla, oslabené a stagnující jsou převážně ledviny, slezina, plíce, srdce, děloha a klouby. Toto rozladění má za následek například: zimomřivost, studené nohy, nízký krevní tlak, bledý obličej, světlou moč, tupé bolesti kloubů, svalů a zad. U žen může docházet k nadměrnému bílému výtoku, bolestivé menstruaci a muži mohou trpět impotencí. Řídká stolice, bílá vodová rýma, rozladěné trávicí funkce, nechutenství a špatné vstřebání živin je rovněž projev vnitřního chladu.

Preparáty ze kterých je sestaven tento balíček jsou vhodně kombinované právě při vyhánění vnitřního chladu z těla. Komplexně posilují a harmonizují oslabené orgány. A dokáží rozproudit případné stagnace v orgánech. Životní energie Čchi bude harmonizována a volně proudící, což je základ našeho zdraví.

 

  • liu WeiPilulky Liu Wei - zlepšují vylučovací funkce ledvin. Mají imunomodulační,celkově posilující a tonizující účinky. Zvyšuje tělesnou odolnost vůči vnějším faktorům.

Z hlediska TČM - vyživují jin jater a ledvin, podporují esenci jing Čchi, odstraňují stagnaci, vypouští vlhkost přes močení, posilují játra, ledviny, slezinu a plíce.

 

  • elixír mateří kašička s ženšenemElixír Mateří kašička s ženšenem - má tonizační účinek na organismus, obnovuje síly a posiluje organismus. Chrání před nepříznivými vnějšími podmínkami a je dobrý jako podpůrný přípravek při těžkých onemocněních, po operacích či při pohlavních dysfunkcích.

Z hlediska TČM - podporuje juan Čchi, vyživuje slezinu, plíce, produkuje tekutiny, zastavuje žízeň, uklidňuje ducha.

 

  • elixír rong Shuan

    Elixír Rong Shuan - je to přírodní antikoagulant. Zlepšuje mikrocirkulaci obecně, včetně mozkového řečiště. Zlepšuje energetické a výměnné procesy v tkáních.

Z hlediska TČM - doplnuje Čchi a krev, posouvá krev, zlepšuje průchodnost meridián. Vstupuje do meridiánů jater a sleziny, odvádí horkost a vypuzuje vítr z jater.

 

 

Tento balíček je nyní k dispozici za extrémně výhodnou cenu. Můžete tedy vyzkoušet účinky TČM na vlastní kůži. Přejeme vám mnoho úspěchu ve vyhánění chladu a pevné zdraví.

V případě jakékoliv potřeby nás neváhejte kontaktovat…

 

 

 

OBJEDNAT 

Další informace