diagnostika tčm

Kdo tvoří náš tým

Všichni praktici Centra celostní medicíny mají odborné vzdělání. Jsou buď absolventy českých škol tradiční čínské medicíny a speciálních kurzů, anebo vlastní mezinárodní diplom praktika TČM z univerzity Guangming v Pekingu či certifikáty Tianjinské univerzity v Číně.

Metody vyšetření

Praktici Centra používají  klasické metody tradiční čínské medicíny, jako jsou bylinná léčba, akupunktura, baňkování, moxování anebo cvičení čchi-kung. Všechny tyto metody zaměřené na harmonizaci toku životní energie i navrácení ztracené rovnováhy jsou bezpečné a velice účinné. Naši praktici navíc pracují s čistě přírodními elixíry a preparáty, jejichž blahodárné účinky jsou známé i tisíce let.

Silné stránky čínské medicíny

Praktici Centra uplatňují celostní přístup k člověku a jeho zdraví, ze kterého tradiční čínská medicína vychází. Stále častěji se ve své praxi setkávají s tím, že poruchy imunity a chronická onemocnění se vzhledem ke své stoupající tendenci považují za běžnou součást života, za něco, s čím zkrátka nelze nic dělat. Ale věřte, není tomu tak. I mnohé chronické potíže, stejně jako civilizační nemoci, nemluvě o běžných virózách a nachlazeních, lze úspěšně léčit. Jen je k tomu potřeba znovu nastartovat náš imunitní systém a uvést do rovnováhy jak naše tělo, tak i naši psychiku.

Diagnostika dle TČM

Vyšetření u praktika TČM trvá přibližně jednu hodinu. Zahrnuje rozbor vašeho psychického a fyzického stavu na základě velmi přesně cílených dotazů, dále pulsovou diagnostiku, diagnostiku dle jazyka a stanovení celkové diagnózy včetně návrhu procedur a postupů tradiční čínské medicíny.

Zjistíte, že uzdravit se dá i bez polykání alopatických prášků a že to může být proces objevování nových životních hodnot, radosti z péče o vlastní zdraví i cesta k dlouhověkosti.

Jsme tady pro Vás a rádi se postaráme o Vaše zdraví.
Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem přes kontaktní formulář.