Vzdělávací semináře pro veřejnost

Cyklus: Zdraví a dlouhověkost. Rozšiřte hranice možného

školení a seminářeCo si uvaříš, to si taky sníš anebo Sklidíš jen to, co jsi zasel. Asi se ptáte, co mají tato rčení společného s naším zdravím. My jsme přesvědčeni, že mnoho. Jsme toho názoru, že každý je sám sobě lékařem a tedy i tím, kdo určuje, jakou sklidí úrodu. Jsme to totiž my, ke kterým promlouvá naše tělo. My cítíme bolest, škrábání, napětí, horko anebo zimu… Jsme tedy první, kteří tuší, že se něco děje. Rozumíme ale tomu, co nám naše tělo říká? Umíme mu naslouchat? Umíme včas zachytit varovné signály?

Pro ty, kteří se chtějí naučit rozumět svému tělu, naučit se předcházet nemocem a být sami sobě dobrým lékařem, jsme připravili vzdělávací kurzy a semináře zaměřené na tradiční čínskou medicínu, léčbu bylinami a správné stravování. Naše kurzy jsme pojali jako školu zaměřenou na praktické využití informací v běžném životě. Jedná se o poměrně krátkodobé, ale intenzivní kurzy. Někdy se jedná o pár hodinových přednášek, jindy o několik večerů nebo o jeden víkend. Díky malé investici vašeho času do těchto kurzů získáte cenné informace, které mohou ovlivnit celý váš život, zásadně posílit zdraví a přispět tak k vaší dlouhověkosti. A to rozhodně stojí za to!

školení a semináře  školení a semináře  školení a semináře  kurzy a semináře školení a semináře  semináře v Centru Čínský lékař hvězda wu-xing  školení a semináře

 

 

Podrobnější informace naleznete v rámci popisu jednotlivých škol a seminářů:

Další informace