Kurz Použití preparátů TČM Li West v běžném životě

Naučíte se zde, jak pomocí zásad tradiční čínské medicíny a jejích bylinných přípravků léčit sezónní onemocnění, onemocnění chronická i civilizační. Dozvíte se, co dělat a jaké bylinné preparáty volit v případě, že vás přepadne chřipka, angína nebo dráždivý kašel. Naučíme vás také, jak si poradit třeba s lupenkou, alergií, zažívacími problémy, s pocity únavy a vyčerpání či s celkově sníženou imunitou.

Můžete se těšit na přednášky zaměřené zejména na imunitní systém, zánětlivá onemocnění, zažívací systém, krevní oběh, vylučovací soustavu a ženské zdraví. V rámci jednotlivých témat se dozvíte, jak spolu jednotlivé nemoci souvisí, proč vás trápí zrovna to či ono a jak dosáhnout trvalého zdraví čistě přírodní cestou bez vedlejších účinků.

Zdraví, to je i radost a chuť do života. Přijďte k nám do školy Použití preparátů TČM v běžném životě a naučte se, jak být zdravý a dobře naladěný po celý rok. Kurz je vhodný jak pro ty, kteří už mají s čínskou medicínou zkušenosti, tak i pro laickou veřejnost. Nemusíte mít tedy žádné předchozí znalosti. Přihlásit se můžete telefonicky, emailem anebo pomocí kontaktního formuláře.

tčmPřihláška na kurz Použití preparátů TČM Li West v běžném životě

Těšíme se na Vás.

Další informace