kurzy zdravá výživaPro koho je tento kurz:

Tento kurz cca o 50 nejpoužívanějších preparátech tradiční čínské medicíny je určen pro širokou veřejnost bez předchozích odborných znalostí a vzdělání. Samotný kurz přináší základy jak teorie TČM, tak i praktické doporučení o možnostech využití klasických bylinných přípravků k prevenci a léčbě nejběžnějších chorob naší doby.

Cíl kurzu:

Ve společnosti neustále roste zájem o zdravý životní styl, který jde ruku v ruce s posílením obranyschopnosti celkového organismu. Posílený organismus je velice výkonný a přitom méně náchylný na různá onemocnění. Lidi už nechtějí podléhat infekcím, mít chronické potíže a spoléhat se jen na prášky. Pomalu zjišťují, že návrat k původním bylinným tradicím má svůj smysl. Udržování zdraví pomocí bylin je pro organismus velice efektivní a šetrné. Právě pro takto smýšlející zájemce je určen i náš kurz. Osmidílný cyklus přednášek přináší praktické informace o využití mouder čínské medicíny a hotových patentovaných bylinných směsí pro posílení imunity a podporu zdraví po celý rok. Jsme tu pro Život bez nemocí a alopatických léků

Obsah kurzu:

Kurz se skládá z 28 video přednášek o délce cca 20 až 30 minut  a domácích úkolů formou vyplnění testů.

Váš osobní profil po absolvování kurzu:

Každý, kdo absolvuje tento kurz se zde naučí, jak pomocí zásad tradiční čínské fytoterapie léčit sezónní onemocnění, onemocnění chronická i civilizační. Dozvíte se, co dělat a jaké bylinné preparáty volit v případě, že vás přepadne chřipka, viróza, angína nebo dráždivý kašel. Naučíme vás také, jak si poradit třeba s lupenkou, alergií, zažívacími problémy, s pocity únavy a vyčerpání či s celkově oslabenou imunitou.

Můžete se těšit na přednášky zaměřené zejména na imunitní systém, zánětlivá onemocnění, zažívací systém, krevní oběh, vylučovací soustavu a ženské zdraví. V rámci jednotlivých témat se dozvíte, jak spolu jednotlivé nemoci souvisí, proč vás trápí zrovna to či ono a jak dosáhnout trvalého zdraví čistě přírodní cestou.

Téma jednotlivých přednášek:

  1. Životní energie Čchi. Teorie Jin-Jang. Teorie pěti prvků č.I.
  2. Teorie pěti prvků č.II. Principy zdravého stravování dle TČM.
  3. Bylinné směsi pro zvýšení celkové odolnosti
  4. Bylinné směsi jako přírodní antibiotika
  5. Bylinné směsi pro normalizací zažívání
  6. Bylinné směsi pro normalizací krevního oběhu
  7. Bylinné směsi pro prevenci a léčbu ženských onemocnění
  8. Bylinné směsi pro orgány močového systému

Terminy zahájení: 28.8.2019

Přihlášení nejpozději do 24.8.2019.

Cena: 3 800 Kč

V ceně je zahrnuto: učební materiály v elektronické podobě

Způsob platby: Platba předem - bankovní převod, PayPal nebo hotově na pokladně v centru ČÍNSKÝ LÉKAŘ

Slevy: Při platbě měsíc a déle před termínem kurzu dostanete slevu - 10 % z ceny.

Zdraví, to je i radost a chuť do života. Přihlaste se do on-line kurzu Použití bylinných směsí TČM v běžném životě a naučte se, jak být zdravý a dobře naladěný po celý rok. Kurz bude zajímavý jak pro ty, kteří už mají s čínskou medicínou zkušenosti, tak i pro laickou veřejnost. Nemusíte mít tedy žádné předchozí znalosti, a přesto pochopíte základní podstatu tohoto východního systému. Věřte, že nově nabyté zkušenosti a znalosti ovlivnily budoucí život mnohých z nás.Přihlásit se můžete telefonicky, emailem anebo pomocí kontaktního formuláře.

tčmPřihláška na on-line kurz Použití bylinných směsí TČM v běžném životě

Těšíme se na Vás.