DÁRKOVÉ POUKAZY

Co může být lepší, než někomu darovat zdraví?!
U Nás si můžete zakoupit Dárkový certifikát na libovolnou částku a věnovat ho lidem, co máte rádi. Dárkový poukaz můžete uplatnit na jakékoliv služby nebo zboží z naší aktuálně dostupné nabídky (diagnostika, vyšetření, akupunktura, masáže, preparáty z lékárny, zdravotní cvičení, semináře a kurzy).

Dárkový certifikát

Objednávka Dárkového certifikátu

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené červenou hvězdičkou a na konci formuláře stiskněte tlačítko „Potvrdit a odeslat“.
 
Souhlasím s podmínkami organizátora:
Celkovou částku z poukazu je možné čerpat po kouskách, avšak maximálně v délce dvou měsíců od data nákupu certifikátu. V případě, že obdarovaný bude chtít dražší službu nebo zboží, není problém zbytek doplatit. Vrácení poukazu a získání zpět celé ceny nebo její části není možný. Dárkový certifikát se dá po jeho úhradě vyzvednout osobně na adrese Rašínovo nábřeží 56, Praha 2 nebo nechat zaslat poštou na požadované jméno a adresu. Bankovní údaje pro platbu předem: 2300796951/2010 jako variabilní symbol použijte "číslo mobilu". Daňový doklad obdržíte spolu s Poukazem.
Pokud by se Vám nepodařilo objednat dárkový certifikát přes tento formulář, můžete nás kontaktovat jakýmkoliv jiným způsobem (telefonicky, e-mailem, SMS).
Pro dokončení této přihlášky opište prosím níže uvedený bezpečnostní kód a stiskněte tlačítko „Potvrdit a odeslat“.

Další informace