HUBNUTÍ S TČM - balíček služeb zaměřený na redukci váhy

Hubnutí podle postupů TČM (dietetika) stojí na principu smysluplného stravování, které do popředí staví potraviny, jež posilují organizmus, upravují metabolizmus a dle sezony a konstitučního typu přivádí do harmonie funkčnost a vitalitu celého těla. Takto sestavený jídelníček přispívá k posílení dráhy sleziny, tolik potřebné pro správnou přeměnu potravy na energie čchi - našeho elixíru života. Není to jen element země (slezina), co stojí za harmonií, nýbrž celý koloběh vzájemných vztahů orgánových soustav a emocí. Efektivní hubnutí začíná změnou jídelníčku, ale tím to nekončí... Jste připraveni?

Připravili jsme pro Vás balíček služeb zaměřený na redukci váhy

Balíček zahrnuje:

 • Osobního průvodce (praktika TČM) hubnutím po celou dobu trvání balíčku!
  (Důvěra, osobní motivace a správně stanovený záměr je pro skutečné hubnutí zásadní, protože vše začíná v hlavě - osobní průvodce hubnutím Vám dodá plnou podporu a k naplnění stanoveného cíle).
 • 1x Vstupní diagnostické vyšetření (1 hod) (vyšetření pulsu, diagnostika podle jazyka, návrh procedur a postupů dle TČM + měření)
 • 1x Sestavení jídelníčku podle: konstituce, sezóny, věku a vybraných aktivit
  (příprava individuálního stravovacího plánu podle pěti prvků na základě zdravotního stavu, výběr potravin podle ročního období a finanční dostupnosti, chutí, konstitučního typu, preferovaných pohybových aktivit aj.)
 • 5x Sledování průběžného stavu a rozbor jídelníčku - kontrola (min.30minut)
  (během 3-6 měsíců se min. 5x osobně setkáte se svým praktikem, abyste společně probrali aktuální stav. Následuje postupné přidávání vybraných potravin a pohybových aktivit, případně dalších postupů TČM dle potřeby)
 • Vélká 3h skupinová přednáška Zdravé stravování podle tradiční čínské medicíny
 • E - learning - čínská zdravotní cvičení pro podporu rychlejšího hubnutí
  (vzděláváte se a zároveň cvičíte v pohodlí doma, v čase, kdy potřebujete)
 • Emailová podpora
  (napadla vás otázka, až když jste opustili ordinaci? Nevadí, doplňující dotazy poštele emailem. Dále jídelníček dostanete emailem, aktualizace a záznam o průběhu hubnutí vše v jasné a srozumitelné e-podobě)
 • skripta ohledně pováhy a charakteru potravin dle TČM
 • jako další vyhoda: Sleva 10% na bylinné směsi a preparáty TČM 

Cena balíčku: 5200,- Kč 

 

Balíček je nyní možné zakoupit ve vánočním dárkovém balení:
sleva 25% - Akční cena: 3900,-.

Využijté této akční nabídky - POZOR! Časově limitované jen do 22.12.2017

Platnost vánočního poukazu je 1 rok od zakoupení. 

Skoncujte s prokrastinací, nikdo jiný to za vás neudělá. Podpoříme Vás na cestě k harmonii a tím i harmonické postavě. Okamžik, kdy se sny stávají skutečností je na dosah.

Balíček ve formě dárkového poukazu zakoupíte na pokladně v centru ČL. Případně pošleme poukaz poštou/emailem. Objednávejte na čísle:773 178 889 nebo emailem na:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

NÁŠ TIP:

Balíček můžete rovněž pořídit jako vánoční dárek pro své blízké. Pokud by se jednalo o nevhodný výběr dárku, můžete poukaz využít na libovolné služby a produkty v centru ČÍNSKÝ LÉKAŘ v hodnotě balíčku. Takto zakoupený poukaz je možné vyměnit do 30.1.2018. a služby potom čerpat po dobu 1 roku od zakoupení balíčku (vztahuje se pouze na zvýhodněnou vánoční akci).

 

  


Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Další informace