"Chci mít dítě"

neplodnost

Toužíte po miminku?

Snažíte se již delší dobu otěhotnět a nedaří se vám to? Chcete otěhotnět zcela přirozenou cestou v souladu s pevným zdravím? Chcete připravit své tělo na přirozené zdravé těhotenství, předejít komplikacím a dopřát tak svému budoucímu miminku to nejlepší zdraví? Chcete zvýšit své šance na otěhotnění pomocí metod asistované reprodukce? Pokud jste na některou z výše uvedených otázek odpověděli „ano“, pak bych vás ráda pozvala na svůj webinář zdarma.

Na tomto webináři vám vysvětlím jak poruchy plodnosti a potíže s otěhotněním vznikají a jak je můžete vyřešit pomocí čínské medicíny. Dozvíte se jaké jsou hlavní příčiny vzniku těchto potíží a hlavně jak jim předcházet, protože prevence je ta nejlepší terapie. Povím vám, jak se správně připravit na přirozené početí a zdravé těhotenství. Řeč bude samozřejmě také o mužské neplodnosti a jak ji můžeme řešit.

Pokud si tedy uvědomujete, že otěhotnění a těhotenství je především vaše zodpovědnost a záleží na tom, jakou cestu zvolíte, aby jste vy a vaše budoucí dítě byli zdraví a šťastní, přihlaste se na můj webinář a dozvíte se, jak s pomocí čínské medicíny dosáhnout těch nejlepších výsledků. 

Budu se na Vás těšit!

Jana Malečková, praktik TČM / Institut Tradiční čínské medicíny

Vstup na webinář "Chci mít dítě"

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené červenou hvězdičkou a na konci formuláře stiskněte tlačítko „Potvrdit a odeslat“.

Odkáz na webinář přijde do vašého e-mailu.

Zároveň doporučujeme označte symbolem „sledovat“ naši facebookovou stránku www.facebook.com/liwestTCM/ a žádná zajímavá událost vám neunikne.

Pro dokončení této objednávky označte poličko, že nejste robot, a stiskněte tlačítko „Potvrdit a odeslat“.