Upozornění: tato stránka obsahuje odkaz na akci s dočasně zvýhodněnou cenou, proto bude smazaná dnes o půlnoci.

Psychologie přirozeného hubnutí

5 PASTÍ našeho MOZKU. 
Stop sabotáži.

HUBNĚTE změnou myšlení, to znamená bez jo-jo efektu. Odhalte příčiny toho, proč mozek a tělo nejsou v souladu, jak sabotují náš záměr o hubnutí, a jak to uvést do pořádku. 

 

Kdo z nás nezažil vnitřní souboj mezi neodolatelnou potřebou dopřát si něco lahodného (často nezdravého) a myšlenkou, která se snažila tomuto "hříchu" zabránit zoufale volajíc STOP?!

 

Kdo z nás neporušil slib, který si sám v dobrém úmyslu dal (třeba párkrát v týdnu si zacvičit), a pak ignoroval zájmy svého zdraví a volný čas "zabil" sledováním televize nebo internetu?

 

Porovnejme si sami svoje sliby a to, kolikrát jsme je nedodrželi. Pokud se to stalo již mnohokrát, je načase se zamyslet nad tím, proč se naše rozhodnutí a skutečné chování tak liší. 

Co si myslíte - jsme stejní nebo každý jiný?

Západní psychologie a medicína interpretuje procesy, které probíhají v našem mozku stejně pro každého jedince. To znamená, že máme stejná selhání, kterých se dopouštíme na základě automatického rozhodování. Stejné by tedy byly i naše chyby. Ve skutečném životě je tvrzení, že chybami se člověk učí, neefektivní. Kolikrát chybujeme ve stejné situaci, a nic se nemění. Spíše se přikláním k tomu, že kdo se učí a poznává věci do hloubky, ten méně chybuje. 

Čínská dietetika uvádí, že i když životní energie Čchi koluje stejnými meridiány, tak její získání a využití je u každého jedince jiné

Syntéza západních informací a východních zkušeností pak nabízí fascinující možnost dělat velké věci při vynaložení minimálního úsilí. Tato skutečnost mně osobně dává možnost žít naplno, a ve věku 50+ mít lepší tělesnou kondici (tělo a váhu) než před 10 lety. Zažívám vždy obrovskou radost, když lidé řídící se mými principy a metodami zásadně mění svůj přístup k životu, mohou se pyšnit svými výsledky a začínají si znovu plnit sny.  

Všichni máme neomezené možnosti,

a právě trénink “5 PASTÍ našeho MOZKU. Stop sabotáži” vede k přeprogramování myšlení, odblokování strachů a uvědomění jednoduchosti potřebných kroků pro dosažení cílů. 

Obsah tréninku

na změnu myšlení při hubnutí metodou 5PM™

“5 PASTÍ našeho MOZKU. Stop sabotáži”

1. DEN:  ŽIVOTNÍ ENE​RGIE ČC​​HI

 • seznamovací video webinář
 • úvod do teorie “Pěti hybatelů WU-XING” - jeden ze základních filosofických pilířů čínské medicíny ¨
 • vzájemné propojení každé lidské emoce s odpovídajícím orgánem v těle, tj. to, jak se emoce podepisují na zdraví

Běžná cena:  ̶5̶0̶0̶ ̶K̶č̶

2. DEN:  VNITŘNÍ BOJ DO​B​RA SE ZLEM

 • videopřednáška “Já budu”, ”Já nebudu”, ”Já chci” 
 • probereme vznik konfliktu mezi momentálním “hříšným” přáním a negativními dlouhodobými následky. Každý v sobě máme více JÁ, takže odhalíme skutečný záměr našich protichůdných “vnitřních hlasů”.

Běžná cena:  ̶9̶5̶0̶ ̶K̶č̶ 

3. DEN:  OBJEV PROFESORA LIPTONA o tom, jak mysl ovlivňuje ​budoucnost  

 • videopřednáška “Buněčné chování - reakce těla na vědomí a podvědomí”
 • dozvíte se, jak mysl nebo emoce “nařizují” tělesné změny na fyzické úrovni, odkryjete tajemství chování svého těla a zdraví a poznáte, jak se stát pánem svému tělu, i když se to dosud zdálo nemožné

Běžná cena:  ̶8̶5̶0̶ ̶K̶č̶

4. DEN:  JAK SEBEKÁZE​Ň NIČÍ ŠTÍHLOU P​OSTAVU  

 • videopřednáška “Reakce těla na vnitřní a vnější stres” - nabírání váhy při stresu.
 • objevíte důvod, proč nejhorším “genem” v našem těle je poděděná sebekritika

Běžná cena:  ̶8̶5̶0̶ ̶K̶č̶

5. DEN:  GLUKÓZA JE RAKETOVÉ PALIVO, ALE MÁ TO SV​OJE ALE...

 • videopřednáška “Závislost na sladkém - Past Č.1” 
 • poznáte, jak tělo a mozek reagují na přísun rychlé energie, a získáte návod na bezpečné využití “sladkého pohonu”

Běžná cena:  ̶8̶5̶0̶ ̶K̶č̶

6. DEN:  ENERGI​E A POHYB

 • videopřednáška “Nesnáším sport a pohyb”.
 • energie je jako proud, a život bez pohybu je jako řeka bez vody nebo dráty bez elektřiny. Rodíme se v pohybu, jsme předurčeni k pohybu, ale během života se může něco pokazit. Probereme, jak vzniká odpor k fyzické aktivitě, a jak z toho ven

Běžná cena:  ̶8̶5̶0̶ ̶K̶č̶

7. DEN:  SÍLA VŮ​LE

 • videopřednáška “Síla vůle - Past Č.2. ” - fenomén vůle, a jak ji může posílit každý
 • poznáme největší “škvíry”, kterými uniká životní energie Čchi. Síla vůle je jako vítr, někdy máme plné plachty, jindy zažíváme bezvětří. Naučíme se schopnosti vědomého rozhodování. Čeká na vás překvapující rozuzlení.

Běžná cena:  ̶8̶5̶0̶ ̶K̶č̶

8. DEN:  INFORMAČNÍ Š​OK, přichází bohatá intelektuální na​dílka  

 • videopřednáška o věcech, které jste určitě ještě neslyšeli
 • Past Č.3 - jak “Dobrý skutek” přivádí k hříchu. Proč se nám stále nedaří? Co nás brzdí? Dozvíte se to! 
 • Past Č.4. - Představy a realita, jak mozek vnímá iluzi. Za dobrotu na žebrotu, aneb sabotáž, kterou spouštíme vlastními úvahami a prohlášeními 
 • Past Č.5. - Nelítostné vnímání sebe v budoucnu, prodej vlastního zdraví za hubičku. Odhalím vám, které naše JÁ je zodpovědné za náš osud, a jak s tímto JÁ můžeme “podepsat výhodnou dohodu”. 

Běžná cena:  ̶1̶5̶0̶0̶ ̶K̶č̶

9. DEN:  METODA 5PM™​ v praxi

 • Uložíme získané informace přímo do povědomí. 
 • Vlastní rukou technikou neurografiky vytvoříme svůj Certifikát na nově získané znalostí. 
 • S novým způsobem myšlení slavnostně zahájíme vstup do nového života, kde budeme pány sami sobě a lehce získáme nejen postavu svých snů, ale i zdraví a pozitivní pohled na život a svět okolo nás. 
 • Bonus: Past č.6 - vysvětlím Vám efekt Bílého medvěda. Jde o pravidlo přijetí myšlenek a kontroly chování pro to, aby se dieta nestala cestou k rychlejšímu přibírání na váze. 

Běžná cena:  ̶6̶0̶0̶ ̶K̶č̶

10. DEN:  VŠE ZAČÍNÁ MODLITBO​U (Matka Tereza) 

 • Bonus - vedená meditace
 • Energetická meditace je úžasná technika k navýšení vlastního potenciálu, soustředění se na zásadní věci a formování své budoucnosti již dnes.
  Zvu vás na společnou meditaci, abychom vzájemně znásobili naši lásku a víru v život našich snů. 

Běžná cena:  ̶1̶2̶0̶0̶ ̶K̶č̶

 • Veškeré materiály, záznamy webinářů a video přednášky jsou zpřístupněné účastníkům tréninku po dobu 2 měsíců. Trénink startuje vždy 1. den každého měsíce. 

K úspěchu stačí vědět jen to podstatné

Všechny přednášky spojuje myšlenka “vše je jednoduché”. Žít plnohodnotný a kvalitní život neznamená nechat se zahltit rozmanitými informacemi, které si v sobě nakonec ani nedokážeme roztřídit, ani se denně potit v posilovně do roztrhání těla, naopak k úspěchu stačí vědět jen to podstatné, a přestat dělat základní chyby. Každý, kdo ovládne toto myšlení, získá doživotní nástroj pro využití vlastního vnitřního potenciálu k plné seberealizaci a jakékoliv proměně. 

Ve slově “složitý” je kořen lož/lež. Ve slově “prostý” je základ rost/růst.
Trénink “5 PASTÍ našeho MOZKU. Stop sabotáži” obsahuje má naprosto logická vysvětlení a doporučení, a jsem si jist, že každý člověk je schopen je jednoduše aplikovat, čímž si do svého života dokáže efektivně zavést nové znalosti pro trvalé pozitivní změny, včetně úspěšného naběhnutí na vlastní program “S radostí ke štíhlosti”.

Běžná cena tréninku: 7.300,- Kč 

Časté dotazy

 Jsem přehlcená informacemi. Nevím kdy, co, v kolik hodin jíst.... Každý říká něco jiného. Pokus-omyl. 

Přesně tuto informační přetíženost řeší trénink “Odhalování 5 PASTÍ našeho MOZKU. Stop sabotáži”. Představím vám jasný a jednoduchý systém, ve kterém nemusíte kontrolovat tisíce parametrů, naučím vás způsobu rozhodování, při kterém se intuitivně vyvarujete 5-ti základních chyb. 

 Nepoznám som iba lenivá. Bojím sa, že som ako môj otec. Lenivý a nič nevie robiť ako chlap. Očakávajú že sa o mňa postará iný.

Ačkoliv je lenost obecně vnímána jako negativní vlastnost, jde spíš o jakýsi bezpečnostní mechanismus, reakce těla, když nevíte co, proč a kam dál. Tato vlastnost je nám ve chvíli, kdy ještě neznáme svou správnou cestu nebo důvod proč něco vykonávat, dokonce i nápomocná, jednak šetříme svou energii pro správný okamžik, a jak se říká, kdo nic nedělá, nic nepokazí. Tréninkem “Odhalování 5 PASTÍ našeho MOZKU. Stop sabotáži” si můžete udělat pořádek ve svých mylných představách o genetických předpokladech k nadváze, osvojit si nový způsob uvažování, zbavit se obav a získat chuť a motivaci do života.

K získání postavy svých snů není potřeba dřina, diety a stres. Potřeba je začít u “Psychologie hubnutí”, u nastavení efektivního myšlení a zavedení nového intuitivního rozhodování.

 • jak se vyhnout rozhodujícím systémovým chybám, abychom již nikdy nebyli zklamáni ze sebe sama
 • jak zavést nové intuitivní rozhodování pro dosažení cílů beze strachu a dřiny
 • jak začít využívat kosmického proudu energie, i když jste to předtím nikdy nedělali

unikátní metodou
5PM™

Je to časově omezená nabídka za lepší cenu

Do konce akce zbývá:

0
0
Years
:
2
4
0
Days
:
1
3
Hodin
:
1
0
Minut
:
2
7
Sekund
:
0
0
Items

Sorry, the time is up.

ČÍNSKÝ LÉKAŘ

Copyright © Ing. Andrej Jadevich