Probíhající AKCE + SLEVA

Akční balíček Dobré trávení

Akční balíček - sleva 40% 

Podzim je z pohledu tradiční čínské medicíny spojen s energií sucha a z lidských orgánů jsou mu přiřazeny plíce a tlusté střevo.  Suchost v dráze tlustého střeva se projevuje zácpou, suchou kůží a suchými rty. Náchylnost plic ke zdravotním problémům v období sucha pocítíme například v podobě problémů s hlasivkami. Příčinou je nedostatečné svlažování hlasivek vinou nedostatku tekutin a prázdnoty plic.

V důsledku oslabení čchi sleziny dochází naopak k akumulaci hlenů v plicích a tudíž zahlenění  dýchacích cest, kašli, vodnatým otokům.

Abychom udržovali harmonické prostředí v okruhu plic a tlustého střeva je dobré jíst více hub, semínek a ořechů.

Jednou z velice prospěšných a vysoce ceněných léčivých hub je Čága (rezavec šikmý). Odvádí vnitřní vlhkost, posiluje organismus a zlepšuje látkovou výměnu, pomáhá při nedostatečné produkci žaludečních šťáv. 

V kombinaci s další léčivou houbou pórnatkou kokosovou je vynikající prostředkem k odvodu vlhkosti z těla, zbavuje otoků v obličeji a celkově napomáhá od pocitu těžkosti po těle a plnosti v hlavě.

Ročnímu období bychom měli upravit i jídelníček. Ten by dle pohledu tradiční čínské medicíny měl obsahovat mírně kyselé potraviny, které napomáhají uzavírání pórů, stahování povrchu těla a uchování tepla. Nezapomínejme ani  na sladkou chuť, která lehce zvlhčuje organismus  a je důležitá pro regeneraci plic a tlustého střeva.

Přínos obou chutí je spojen v Hlohových tyčinkách, které obsahují plody hlohu peřenoklaného. Ty vyživují slezinu a tím  napomáhají dobré funkci trávícího systému. Odstraňují pocit těžkosti  po jídle a to i  pokud jsme si dopřáli tučnější pokrm. Kromě toho, že Hlohové tyčinky  ukojí zdravě naši chuť na sladké,  pozitivně ovlivňují srdeční činnost, krevní tlak, pomáhají při nervozitě a navodí lepší spánek.

čaga s porii1. Čága s porií - 1ks

Čaga (rezavec šikmý) s pórnatkou kokosovou odvádí vnitřní vlhkost a odstraňuje horkost Žaludku a Jater.

2. Hlohové trubičky – 1ks

hlohové trubičky

Při pravidelné konzumaci tyto trubičky nejen ukojí naši chuť na sladké, ale budou mít blahodárný vliv na náš organismus, protože jejich hlavní složkou je hloh (Crataegus), jehož plody jsou velice výživné a odnepaměti se používají v tradiční čínské medicíně.

 

Původní cena:  378,- Kč + 142,- Kč = 520,- Kč
Akční cena: 312,- Kč (sleva 40%)

Ušetříte 208,- Kč na každém balíčku. Maximální množství – 3 balíčky na osobu. Nabídka platí do 28.2.2017 nebo do vyprodání zásob.

 

OBJEDNAT 

Další informace