centrum čínský lékařVítejte na stránkách Centra celostní medicíny ČÍNSKÝ LÉKAŘ. Jak již samotný název naznačuje, naším hlavním cílem je sloužit a pomoct lidem. Jsme si vědomi, že hranice zdraví a nemoci jsou u každého z nás naprosto rozdílné, a přitom přístup k uzdravení můžeme ovlivnit každý sám. Ke každému přistupujeme individuálně a vždy rádi pomůžeme těm, kdo k nám přijdou a jsou připraveni posunout své hranice možností.

Kdo tvoří náš tým

Všichni praktici Centra celostní medicíny mají odborné vzdělání. Jsou buď absolventy českých škol tradiční čínské medicíny a speciálních kurzů, anebo vlastní mezinárodní diplom praktika TČM z univerzity Guangming v Pekingu či certifikáty Tianjinské univerzity v Číně.

JadevichIng. Andrej Jadevich

Zrozený introvert, který se proměnil v dobrodruha s otevřenou myslí, majitel a jednatel firmy. Milovník změn, generátor nových nápadů, nenasytný sběratel informací, který najednou objevil moudrost tradiční čínské medicíny a byl fascinován nekonečnou hloubkou a nestárnoucí sílou poznatků Žlutého císaře. Dnes jeho životním cílem je, aby stejně jako on mělo více lidí příležitost na sobě poznat blahodárné účinkyúčinky čínské medicíny, bylinek a akupunktury. Stará se především o fungující zázemí v nádherných prostorách u Vltavy, buduje školicí systém s názvem Akademie ČÍNSKÝ LÉKAŘ a usiluje o propagaci metod čínské medicíny v České republice. Studoval čínskou dietetiku na univerzitě tradiční čínské medicíny v Tianjině, vlastní certifikáty na čínská zdravotní cvičení Taijiquan 24 a 42 forem. Momentálně aktivně praktikuje čchi kung, působí jako lektor, ale hlavně má na starost vymýšlení a realizaci nových rozvojových projektů.

Miluje výzvy. Zejména ty, o kterých jiní tvrdí, že „nejdou“. Hledá způsoby, jak to udělat, aby to „šlo“. A ono jde :-)

"Jako majitel centra dohlížím na kvalitu služeb a mohu slíbit, že u nás dostanete tu nejlepší možnou péči a pozornost." Ing. Andrej Jadevich 

 

Jaroslav ČermákJaroslav Čermák

Vedoucí terapeut centra ČÍNSKÝ LÉKAŘ. Dobrosrdečný a ve své práci pečlivý. Původně vystudovaný biochemik, kterého babička přivedla k lásce a touze pomáhat lidem. Rehabilitace a sportovní masáže byly pro něho jen prvním stupínkem za poznáním krás čínské medicíny. Pak šel studovat dál a úspěšně absolvoval  1.Školu tradiční čínské medicíny v Praze s odbornou praxí v Pekingu (Čína, Dong Zhi Men Hospital, Beijing). Jeho zvědavost ho dovedla k hlubokému poznání všech hlavních diagnostických a terapeutických metod čínské medicíny, především akupunktury a fytoterapie. Vede svoji praxi více než 15 let. Mezi pacienty je velice oblíbený a není se čemu divit, své práci je oddaný a jednoduše dělá to, co ho baví. V centru Čínský lékař působí hned od jeho založení a má náš velký respekt.

Říká, že zkušenosti, sbírá neustále. Schopnosti a možnosti lidského těla ho nepřestávají překvapovat a jeho snahou je nacházet stále nové a nové metody východního lékařství. Charakterizuje ho velmi výstižně heslo: „Čím více dáváš, tím více rosteš.“ 

 

martina kupcovaIng. Martina Kupcová

zvídavá, poctivá a hlubokomyslná. Od roku 2009 se zabývá seberozvojem a čínskou medicínu bere jako součást své cesty, která se prohloubila do tajů taoismu a tradiční východní léčby. Jak sama říká:„začalo to jednou lekcí čchi kung, aniž bych věděla, co to je za cvičení a ihned jsem pocítila, že mi to pomáhá na psychiku“. Začala se tedy věnovat nejdříve čchi kungu, posléze tai chi. V rámci centra cvičí čchi kung a tai chi čchi kung, jež prohloubila studiem Trenérské školy tchaj-ťi a qi gong – licence B (II), Taichi Asociace ČR, z.s. ve spolupráci s FTVS UK. Její zálibou je i dietetika, kterou považuje za doplňující samoléčebnou metodu vedle cvičení. Od začátku své působnosti v centru vyzkoušela i ostatní metody terapií, konzultovala praktiky z Čech a Koreje, píše články o metodách léčby různých nemocí pomocí tčm, pořádá akce, přednáší, atd. Vše co nashromáždila za informace a vyzkoušela na vlastní kůži ji nakonec dovedlo ke studiu na 1.škole tradiční čínské medicíny v Praze a do budoucna by se ráda stala praktikem, podobným těm v Číně.

 

PačesováMichaela Pačesová

Milý hlas – je to, co uslyšíte, když poprvé zavoláte na naše číslo. Hezké uvítaní a pocit maximálního pohodlí, když vkročíte do centra. To poskytuje naše vždy pozitivně naladěná recepční centra Čínský lékař. Jejím posláním zde je být tím, kdo podává potřebné informace, doporučí terapeuta, objedná sezení, atd. Neváhejte zavolat, budete spokojení.

Recepce: +420 773 178 889

Chcete-li zanechat komentáře, přihlaste se prosím.