centrum čínský lékařVítejte na stránkách Centra celostní medicíny ČÍNSKÝ LÉKAŘ. Jak již samotný název naznačuje, naším hlavním cílem je sloužit a pomoct lidem. Jsme si vědomi, že hranice zdraví a nemoci jsou u každého z nás naprosto rozdílné, a přitom přístup k uzdravení můžeme ovlivnit každý sám. Ke každému přistupujeme individuálně a vždy rádi pomůžeme těm, kdo k nám přijdou a jsou připraveni posunout své hranice možností.

Kdo tvoří náš tým

Všichni praktici Centra celostní medicíny mají odborné vzdělání. Jsou buď absolventy českých škol tradiční čínské medicíny a speciálních kurzů, anebo vlastní mezinárodní diplom praktika TČM z univerzity Guangming v Pekingu či certifikáty Tianjinské univerzity v Číně.

JadevichIng. Andrej Jadevich

Zrozený introvert, který se proměnil v dobrodruha s otevřenou myslí, majitel a jednatel firmy. Milovník změn, generátor nových nápadů, nenasytný sběratel informací, který najednou objevil moudrost tradiční čínské medicíny a byl fascinován nekonečnou hloubkou a nestárnoucí sílou poznatků Žlutého císaře. Dnes jeho životním cílem je, aby stejně jako on mělo více lidí příležitost na sobě poznat blahodárné účinky čínské medicíny, bylinek a akupunktury. Stará se především o fungující zázemí v nádherných prostorách u Vltavy, buduje školicí systém s názvem Akademie ČÍNSKÝ LÉKAŘ a usiluje o propagaci metod čínské medicíny v České republice. Studoval čínskou dietetiku na univerzitě tradiční čínské medicíny v Tianjině, vlastní certifikáty na čínská zdravotní cvičení Taijiquan 24 a 42 forem. Momentálně aktivně praktikuje čchi kung, působí jako lektor, ale hlavně má na starost vymýšlení a realizaci nových rozvojových projektů.

Miluje výzvy. Zejména ty, o kterých jiní tvrdí, že „nejdou“. Hledá způsoby, jak to udělat, aby to „šlo“. A ono jde :-)

"Jako majitel centra dohlížím na kvalitu služeb a mohu slíbit, že u nás dostanete tu nejlepší možnou péči a pozornost." Ing. Andrej Jadevich 

 

Jaroslav ČermákJaroslav Čermák

Vedoucí terapeut centra ČÍNSKÝ LÉKAŘ. Dobrosrdečný a ve své práci pečlivý. Původně vystudovaný biochemik, kterého babička přivedla k lásce a touze pomáhat lidem. Rehabilitace a sportovní masáže byly pro něho jen prvním stupínkem za poznáním krás čínské medicíny. Pak šel studovat dál a úspěšně absolvoval  1.Školu tradiční čínské medicíny v Praze s odbornou praxí v Pekingu (Čína, Dong Zhi Men Hospital, Beijing). Jeho zvědavost ho dovedla k hlubokému poznání všech hlavních diagnostických a terapeutických metod čínské medicíny, především akupunktury a fytoterapie. Vede svoji praxi více než 15 let. Mezi pacienty je velice oblíbený a není se čemu divit, své práci je oddaný a jednoduše dělá to, co ho baví. V centru Čínský lékař působí hned od jeho založení a má náš velký respekt.

Říká, že zkušenosti, sbírá neustále. Schopnosti a možnosti lidského těla ho nepřestávají překvapovat a jeho snahou je nacházet stále nové a nové metody východního lékařství. Charakterizuje ho velmi výstižně heslo: „Čím více dáváš, tím více rosteš.“ 

Ing. Jana MalečkováIng. Jana Malečková

Jana Malečková je nadšená terapeutka Tradiční Čínské medicíny. Akupunkturistka, bylinkářka a dietoložka s dlouholetým zájmem o východní filozofie. K čínské medicíně ji přivedla vlastní zkušenost s vyléčením celoživotního úmorného atopického ekzému. To ji také přesvědčilo o tom, že se potřebuje dozvědět o této medicíně co nejvíce bude možné a pak pomoci ostatním vyřešit jejich zdravotní potíže.

Absolvovala 5-ti leté studium na Institutu Tradiční čínské medicíny v Praze. Její léčba kombinuje akupunkturu a bylinnou medicínu s praktickými holistickými radami o tom, jak jíst v souladu s ročními obdobími a svojí konstitucí. Chcete-li i Vy žít zdravější a harmoničtější život, ráda Vás převezme do své péče. Velmi hluboce se zabývá ženským zdravím, dokáže jednoduchými přírodními cestami pomoci ženám zbavit se gynekologických potíží, přijít do jiného stavu, porodit nebo se správně postarat o výživu novorozeného miminka pro jeho lepší imunitu a zdravíčko. Svůj volný čas dlouhodobě věnuje studiu a praktikování jógy, Qi Gongu a meditacím. Pokud ještě nemáte vlastního praktika čínské medicíny, tak se neváhejte obrátit na Janu, ráda se o Vás postará.

martina kupcovaIng. Martina Kupcová

zvídavá, poctivá a hlubokomyslná. Taková je terapeutka Tradiční Čínské medicíny a instruktorka tchaj-ťi a čchi kung Martina Kupcová. Součástí týmu je téměř od jeho zrodu a jednotlivým pilířům se věnuje s obrovským nasazením. Od roku 2009 se zabývá seberozvojem a čínskou medicínu bere jako součást své cesty, která se prohloubila do tajů taoismu a tradiční východní léčby. 

Zpočátku se čínské medicíně věnovala okrajově, sbírala informace od zkušených praktiků tčm z Čech, Ruska, ale i Koreji a pořádala akce na kterých přednášela o cvičení čchi kung. Po studiu akupunktury a fytoterapie na 1.škole tradiční čínské medicíny přidala ke cvičení čchi kung i praktikování tčm, přičemž věří, že všechny pilíře tradiční čínské medicíny jsou důležité k nastolení dlouhodobé rovnováhy, zdraví a psychické pohody.

 

PačesováMichaela Pačesová

Milý hlas – je to, co uslyšíte, když poprvé zavoláte na naše číslo. Hezké uvítaní a pocit maximálního pohodlí, když vkročíte do centra. To poskytuje naše vždy pozitivně naladěná recepční centra Čínský lékař. Jejím posláním zde je být tím, kdo podává potřebné informace, doporučí terapeuta, objedná sezení, atd. Neváhejte zavolat, budete spokojení.

 

Recepce: +420 773 178 889

 

prodejna centra čínský lékař

 

You have no rights to post comments