smaragdový svitekRádi byste uměli předcházet nemocem anebo porozuměli svým dlouhodobým či opakovaným obtížím a naučili se je i léčit? Právě pro vás jsme připravili přednáškový cyklus nazvaný „Smaragdový svitek“ – o použití 50-ti bylinných preparátů tradiční čínské medicíny v běžném životě.

Je známo, že tajemství zdraví spočívá v prevenci. Ale ani když už nemoc propukne, není ještě úplně pozdě, pokud víte, které bylinné přípravky efektivně podpoří váš uzdravovací proces.

škola Jídlo je našim lékemJídlo by nám mělo přinášet především požitek a radost. Zároveň, čínská dietetika uvádí, že jídlo může být lékem nebo naopak příčinou onemocnění. Tak jak se zorientovat v tom, co tak dobře známe – v tom co jíme? Jak dopředu vědět, co moje tělo v tuto chvíli nejvíce potřebuje ke své vitalitě a nejlepší kondici? To určitě nebude nějaký seznam zdravých potravin, ale celý systém výběru a způsobu úpravy surovin, postavený na základě znalosti vlastností potravin, jejich povahy, tropismu a vlivu na naše orgány. To vše se naučíte v on-line škole Jídlo je naším lékem