smaragdový svitekPro koho je tento kurz:

Tento kurz cca o 50 nejpoužívanějších preparátech tradiční čínské medicíny je určen pro širokou veřejnost bez předchozích odborných znalostí a vzdělání. Samotný kurz přináší základy jak teorie TČM, tak i praktické doporučení o možnostech využití klasických bylinných přípravků k prevenci a léčbě nejběžnějších chorob naší doby.

Cíl kurzu:

Ve společnosti neustále roste zájem o zdravý životní styl, který jde ruku v ruce s posílením obranyschopnosti celkového organismu. Posílený organismus je velice výkonný a zpravidla nepodléhá žádným onemocněním. Lidi nechtějí řešit záněty, infekcí, mít chronické potíže a neustálé pobírat prášky. Pomalu zjišťují, že návrat k původním bylinným tradicím má svůj smysl. Udržování zdraví pomocí bylin je pro organismus velice efektivní a šetrné. Právě pro takto smýšlející zájemce je určen i náš kurz. Cyklus 28-mi přednášek přináší praktické informace o využití mouder čínské medicíny a hotových patentovaných bylinných směsí pro posílení imunity a podporu zdraví po celý rok. Jsme tu pro Život bez nemocí a alopatických léků.

Obsah kurzu:

Kurz se skládá z 28 video přednášek o délce cca 20 až 30 minut  a domácích úkolů formou vyplnění testů.

kurzy preparáty čínské medicínyVáš osobní profil po absolvování kurzu:

Každý, kdo absolvuje tento kurz se zde naučí, jak pomocí zásad tradiční čínské fytoterapie léčit sezónní onemocnění, onemocnění chronická i civilizační. Dozvíte se, co dělat a jaké bylinné preparáty volit v případě, že vás přepadne chřipka, viróza, angína nebo dráždivý kašel. Naučíme vás také, jak si poradit třeba s lupenkou, alergií, zažívacími problémy, s pocity únavy a vyčerpání či s celkově oslabenou imunitou.

Můžete se těšit na přednášky zaměřené zejména na imunitní systém, zánětlivá onemocnění, zažívací systém, krevní oběh, vylučovací soustavu a ženské zdraví. V rámci jednotlivých témat se dozvíte, jak spolu jednotlivé nemoci souvisí, proč vás trápí zrovna to či ono a jak dosáhnout trvalého zdraví čistě přírodní cestou.

Téma jednotlivých přednášek:

 1. Životní energie Čchi. Teorie Jin-Jang. 
 2. Teorie pěti prvků č.I.
 3. Teorie pěti prvků č.II.
 4. Teorie pěti prvků č.III.
 5. Teorie pěti prvků č.IV.
 6. Teorie pěti prvků č.V.
 7. Obrazy nemoci
 8. Bylinné směsi pro zvýšení celkové odolnosti
 9. Bylinné směsi jako přírodní antibiotika
 10. Bylinné směsi pro normalizací zažívání
 11. Bylinné směsi pro normalizací krevního oběhu
 12. Bylinné směsi pro prevenci a léčbu ženských onemocnění
 13. Bylinné směsi pro orgány močového systému
 14. Žlučové kameny. Protiparazitární kury
 15. Detoxikační kuty. Alergie. Kožní problémy
 16. Zánětlivá onemocnění
 17. Reprodukce a záněty MPS
 18. Hubnutí je radost
 19. Stres, únava, deprese, vyčerpanost
 20. Krevní tlak. Fytopreparáty a postupy jak si vrátit normální tlak.
 21. Chuť na sladké, cukrovka. Plné vyléčení Diabetu II. typu.
 22. Očí a zrak
 23. Paměť a myšlení
 24. Stagnace a nedostatek pohybu
 25. Cukrovka
 26. Nádorová onemocnění
 27. Pohybový aparát  
 28. Jídlo jako lék

Cena:   19 600,- Kč   

Dnes AKCE cena: 4 950 Kč 

V ceně je zahrnuto: učební materiály v elektronické podobě

Způsob platby: Platba předem - bankovní převod, PayPal nebo hotově na pokladně v centru ČÍNSKÝ LÉKAŘ

Zdraví, to je i radost a chuť do života. Přihlaste se do on-line kurzu Použití bylinných směsí TČM v běžném životě a naučte se, jak být zdravý a dobře naladěný po celý rok. Kurz bude zajímavý jak pro ty, kteří už mají s čínskou medicínou zkušenosti, tak i pro laickou veřejnost. Nemusíte mít tedy žádné předchozí znalosti, a přesto pochopíte základní podstatu tohoto východního systému. Věřte, že nově nabyté zkušenosti a znalosti ovlivnily budoucí život mnohých z nás. Přihlásit se můžete telefonicky, emailem anebo pomocí odkaz dole.

Těšíme se na Vás.

 Mám zájem

 

Smaragdový svitek