reflexni masaz plosekMnoho lidí se domnívá, že reflexní terapie plosek nohou je jen relaxační masáž chodidel. I přesto, že reflexologie nohou je opravdu uvolňující, nabízí mnohem více..

masáže gua-shaTři v jednom - tak se dá popsat unikátní odlišností této masáže. Proč je to nejpopulárnější masáž ne jenom v Číně ale i v americké armádě? Co vše získáte za jednu hodinu, když se položíte na masážní lehátko k praktiku tčm? Je pravdou, že účinek masáže guasha je srovnatelný s běháním na vzdálenost 20 km?

kraniosakrln osteopatieCo je kraniosakrální osteopatie?

Stimuluje hojení pomocí jemného tlaku rukou k manipulování kostry a pojivové tkáně, zejména lebky a křížové kosti (velké, trojúhelníkové kosti na spodní části páteře). Kraniosakrální osteopatie je založena na vědecké studii, že centrální nervový systém, včetně mozku a míchy, má jemné, rytmické pulzy, odpovídající 40 mikronům/mikrometr, které jsou životně důležité pro zdraví a mohou být detekovány terapeutem.

akupunktura v PrazeAkupunktura je metoda léčby, rehabilitace a vlivu na lidské orgány a systémy pomocí speciálních jehel anebo i bez nich prostřednictvím akupunkturních bodů. Akupunktura je jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších oblastí celostní medicíny. Základem této praxe je práce se singulárními (akupunkturními) body podél energetických meridiánů v těle za účelem léčení.