APM je masáž, která pracuje s energetickými drahami (meridiány) jimiž proudí životní energie a její ladný tok je důležitý pro zdraví našich orgánů, výživu tkání, kloubů, atd. Tyto cesty energie se mohou kdykoliv zablokovat vlivem úrazu, stresu, stravy, emočních výkyvů nebo je může narušit jakákoliv porucha funkce orgánu a způsobit například bolest, otok, v horších případech i dlouhotrvající nemoc.Meridianova masaz APM

S čím může meridiánová masáž pomoci?

Jedná se o příjemnou masáž, která působí na tělo i mysl, vhodná pro každého jako alternativa léčby akupunkturou (bez akupunkturních jehel) k harmonizaci organismu, odstranění příznaků nemocí, ale i u akutních, vleklých a chronických onemocnění, např.:

onemocnění dýchacích cest (i akutní stavy), akutní bronchitida, chronické rýmy, nemoce dutiny ústní (bolesti zubů), trávicího traktu, při zácpě, průjmu, při bolestech páteře, oční onemocnění, při neurologických potížích, kloubních bolestech, po porodu, při migrénách, při bolestech hlavy,..

Vhodná je také pro sportovce před nebo po sportovní aktivitě, pro zvýšení výkonnosti či uvolnění stažených svalů a napětí.

Jak taková masáž probíhá?

Při této masáži se využívá kovová tyčinka končící kuličkou velkou jako špendlíková hlavička. Terapeut s ní jemně stlačuje dráhu příslušného meridiánu a postupně dochází k vyrovnání energetických blokací, uvolnění toku a harmonizaci drah. Leckdy jedna dráha ovlivňuje všechny ostatní a tak dochází k celkové rovnováze. Masáž je bezbolestná, příjemná a doporučuje se po ní být chvíli v klidu a podpořit tělo popíjením vlažných (neutrálních) tekutin. Máte-li dotazy nebo se chcete rovnou objednat, kontaktujte nás zde.