Česko hlásí 880 případů černého kašle

kašelKašel a hleny

Hleny – to je tracheobronchiální sekrece, která se uvolňuje při kašli a vykašlávání. Hleny  zahrnují nejen sekrety, ale i sliny. Hlen může mít různou barvu. Bývá žlutá, zelená, bílá, rezavá, transparentní, šedá a černá. Konzistence hlenu může být viskózní, hustá, hrudkovitá nebo napěněná. Někdy jsou patrné stopy krve. V některých případech mají hleny zápach hniloby. Lékař by měl nechat laboratorně prozkoumat hlen a na základě výsledků určit diagnózu.

Černý kašel - příznaky:

Příznaky černého kašle:

  • záchvaty kašle, dlouhotrvající pokašlávání
  • dávení až zvracení
  • samovolný únik moči při záchvatu
  • zástava dechu
  • práskání žilek na obličeji, v oblasti očí

Největší nebezpečí hrozí malým dětem a starším lidem s oslabenou obranyschopnosti organismu nebo lidem po dlouhotrvající nemoci.

Stanovení přesné diagnózy u lékaře obvykle trvá delší dobu. Ale i malý kašel vždy přináší velké nepohodlí a komplikuje život. Člověk nemůže zvládat jinak běžné věci - mluvit, jist, spát.  Proto je dobré vždy být předem připraven a mít nějaký prostředek v lékárničce, který je schopen potlačit  ostré záchvaty kašle.  Každá babička má na to své recepty. Existuje však něco, co pochází z přírody, je tisíce let ověřeno praxí a vyrábí se v moderních farmaceutických továrnách. Seznamte se s preparátem tradiční čínské medicíny – Ke Ling.

Elixír Ke Ling

Elixír Ke Ling neobsahuje žádné chemické složky a je vyroben z rostlinných komponentů na základě velmi staré receptury, která se používá již od doby vládnutí dynastie Tang. V Číně má název „Královský lék proti kašli“ a podle tradiční čínské medicíny Ke Ling zvlhčuje plíce, zastavuje kašel, rozpouští hlen a hnis, zklidňuje mysl a srdce a ničí parazity.

proti kašli Ke LingV Číně tento Elixír je všeobecně považován za jeden z nejlepších preparátů ke zklidnění kašle a odstranění hlenů bez potlačení funkce dýchacího centra, což je nesmírně důležité u malých dětí a osob staršího věku. Usnadňuje ředění a následovně vykašlávání hlenu z plic a průdušek. Má protizánětlivý účinek, rozšiřuje průdušky, zabraňuje astmatickým záchvatům. Je účinný při černém kašli. Zevně se používá k odstranění hlenu při zánětu vedlejších nosních dutin. Více informaci o tomto přípravku vám poskytnou  prodejci, fytoterapeuti nebo praktici TČM. Budete - li dobře připraveni, dokážete rychle zareagovat a tak máte šanci nemoc zastavit už při jejím počátku.

 


Individuální poradenství zdarma.

Mate zde unikátní možnost získat individuální konzultaci. Stačí jen vyplnit následující formulář:

cinský lékař on-line poradna s lékařem TČM


 

Komentáře   

+2 #1 Pavel 2014-06-08 15:46
Dobrý den,potřebujeme poradit,syn má velké problémy z plícemi,byl 35 dní v komatu a leží 9 měsíců.Kontaktu jte mne Děkuji. Pavel Bělohlávek - 602 430 156.
Citovat
-1 #2 Pavel Raška 2015-01-08 14:56
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat na Královský lék proti kašly.Mám mamku a ta zjevně Černý kašel prodělává.Lékař i ji vyšetřují na vše možné jen ne na něj.Příznaky co popysujete se shodují do detajlu.Mamka je po operaci srdíčka a její imunita byla dost oslabená. Měla tu vnučku která ten kašel měla.Píše se že je dost nakažlivý.Tak bych chtěl zjistit co lék stojí a kolikrat deně se užívá.Nemůžu o něm nikde jinde nic najít.Děkuji za odpověd Raška Pavel
Citovat
0 #3 Poradna 2017-04-26 15:15
Elixír Ke Ling (Královský lék proti kašli) se dá objednat na http://www.cinske-zbozi.cz/online-prodej/category/product/32-protizanetlive-pripravky/1044-elixir-ke-ling.
Dávkování je 1-3 lahvičky denně.
Citovat
0 #4 Jonelle 2018-02-18 14:28
Link exchange is nothing else but it is just placing the other person's webpage
link on your page at suitable place and other person will also do same in favor of you.


Here is my blog post :: internet lte na karte: https://lajtmobile.pl/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Další informace