5 PASTÍ našeho MOZKU. Stop sabotáži.

Trénink změny myšlení pro úspěšné HUBNUTÍ.
Začátek:
1. a 15. dne každého měsíce
Základní cena: 7300,00 Kč
Cena s DPH
Cena s DPH3400,00 Kč
Cena / kg:
Popis

Obsah tréninku

na změnu myšlení při hubnutí metodou 5PM™

1. DEN:  ŽIVOTNÍ ENE​RGIE ČC​​HI

 • seznamovací video webinář
 • úvod do teorie “Pěti hybatelů WU-XING” - jeden ze základních filosofických pilířů čínské medicíny ¨
 • vzájemné propojení každé lidské emoce s odpovídajícím orgánem v těle, tj. to, jak se emoce podepisují na zdraví

2. DEN:  VNITŘNÍ BOJ DO​B​RA SE ZLEM

 • videopřednáška “Já budu”, ”Já nebudu”, ”Já chci” 
 • probereme vznik konfliktu mezi momentálním “hříšným” přáním a negativními dlouhodobými následky. Každý v sobě máme více JÁ, takže odhalíme skutečný záměr našich protichůdných “vnitřních hlasů”.

3. DEN:  OBJEV PROFESORA LIPTONA o tom, jak mysl ovlivňuje ​budoucnost 

 • videopřednáška “Buněčné chování - reakce těla na vědomí a podvědomí”
 • dozvíte se, jak mysl nebo emoce “nařizují” tělesné změny na fyzické úrovni, odkryjete tajemství chování svého těla a zdraví a poznáte, jak se stát pánem svému tělu, i když se to dosud zdálo nemožné

4. DEN:  JAK SEBEKÁZE​Ň NIČÍ ŠTÍHLOU P​OSTAVU 

 • videopřednáška “Reakce těla na vnitřní a vnější stres” - nabírání váhy při stresu.
 • objevíte důvod, proč nejhorším “genem” v našem těle je poděděná sebekritika

5. DEN:  GLUKÓZA JE RAKETOVÉ PALIVO, ALE MÁ TO SV​OJE ALE...

 • videopřednáška “Závislost na sladkém - Past Č.1” 
 • poznáte, jak tělo a mozek reagují na přísun rychlé energie, a získáte návod na bezpečné využití “sladkého pohonu”

6. DEN:  ENERGI​E A POHYB

 • videopřednáška “Nesnáším sport a pohyb”.
 • energie je jako proud, a život bez pohybu je jako řeka bez vody nebo dráty bez elektřiny. Rodíme se v pohybu, jsme předurčeni k pohybu, ale během života se může něco pokazit. Probereme, jak vzniká odpor k fyzické aktivitě, a jak z toho ven

7. DEN:  SÍLA VŮ​LE

 • videopřednáška “Síla vůle - Past Č.2. ” - fenomén vůle, a jak ji může posílit každý
 • poznáme největší “škvíry”, kterými uniká životní energie Čchi. Síla vůle je jako vítr, někdy máme plné plachty, jindy zažíváme bezvětří. Naučíme se schopnosti vědomého rozhodování. Čeká na vás překvapující rozuzlení.

8. DEN:  INFORMAČNÍ Š​OK, přichází bohatá intelektuální na​dílka 

 • videopřednáška o věcech, které jste určitě ještě neslyšeli
 • Past Č.3 - jak “Dobrý skutek” přivádí k hříchu. Proč se nám stále nedaří? Co nás brzdí? Dozvíte se to! 
 • Past Č.4. - Představy a realita, jak mozek vnímá iluzi. Za dobrotu na žebrotu, aneb sabotáž, kterou spouštíme vlastními úvahami a prohlášeními 
 • Past Č.5. - Nelítostné vnímání sebe v budoucnu, prodej vlastního zdraví za hubičku. Odhalím vám, které naše JÁ je zodpovědné za náš osud, a jak s tímto JÁ můžeme “podepsat výhodnou dohodu”. 

9. DEN:  METODA 5PM™​ v praxi

 • Uložíme získané informace přímo do povědomí. 
 • Vlastní rukou technikou neurografiky vytvoříme svůj Certifikát na nově získané znalostí. 
 • S novým způsobem myšlení slavnostně zahájíme vstup do nového života, kde budeme pány sami sobě a lehce získáme nejen postavu svých snů, ale i zdraví a pozitivní pohled na život a svět okolo nás. 
 • Bonus: Past č.6 - vysvětlím Vám efekt Bílého medvěda. Jde o pravidlo přijetí myšlenek a kontroly chování pro to, aby se dieta nestala cestou k rychlejšímu přibírání na váze. 

10. DEN:  VŠE ZAČÍNÁ MODLITBO​U (Matka Tereza) 

 • Bonus - vedená meditace
 • Energetická meditace je úžasná technika k navýšení vlastního potenciálu, soustředění se na zásadní věci a formování své budoucnosti již dnes.
  Zvu vás na společnou meditaci, abychom vzájemně znásobili naši lásku a víru v život našich snů. 

Veškeré materiály, záznamy webinářů a video přednášky jsou zpřístupněné účastníkům tréninku po dobu 2 měsíců. Trénink startuje vždy 1. den každého měsíce. 

Hodnocení

úterý 21. září 2021 12:25
Vážený pane Jadevich, chtěla bych moc poděkovat za Váš skvělý kurz, musím říct, že jsem se přihlásila ne snad kvůli hubnutí, ale změně myšlení. Můj příběh začal přesně před rokem, kdy manžel onemocněl rakovinou....Touto zprávou se Vám zhroutí celý svět, jsme spolu 20let a měli jsme moc krásný život.... Musím říct,že nejprve mě to semlelo, totálně, manžel se zhroutil... Ale nejsem člověk, který se vzdává,sedla jsem k internetu a začla hledat informace ohledně léčby, stravy apod. Lékaři tvrdili,že nám nic z toho nepomůže. Jelikož už delší dobu navštěvuji tcm oslovili jsme terapeutku, která manželovi připravila léčbu na posílení imunity před chemoterapii. Lékařem nám bylo sděleno 6 dávek biologické léčby a chemoterapie, k tomu spoustu prášku jako prevence. Imunita se nám povedla posílit skvěle, takže jsme měli náskok před léčbou. Smekám před čínskou medicínou. Musím říct, že já lékařům vůbec nevěřím, neboť co jsme zažili,nejde jim o vyléčení, ale o peníze, cpou vám spoustu preventivních prášku, po kterých bylo manželovi dost zle, když jsem se naštvala, vysadila je a nahradila je bylinkami bylo podstatně lépe. Totálně jsme změnili stravování, vyřadili veškerý cukr atd Já během 3 měsíců zhubla 20kg, samozřejmě i nervy a nedostatek spánku dost pomohlo,ale uvědomila jsem si spoustu věcí..... Zbavila astma, cholesterolu, kolísavého tlaku a arytmie,neberu dnes žádné léky, léčím se bylinkami a jsem dá se říct, zdravá (prospěch, výhoda, potěšení).... Teď k Vašemu kurzu, večer od večera mi to dodává spoustu síly, nových poznatků, které se snažím aplikovat na rodinu, musím říct,že děti moc nespolupracují, ale opravdu je vše nastaveno v hla
Zdena
pátek 17. září 2021 10:35
Dobrý den, včerejší přednáška mě moc zaujala, hlavně důsledky vnitřního stresu. Po diskusi jsem možná odhalila svého špiona.. vždy jsem byla hodně zodpovědná. Pak jsem si prošla syndromem vyhoření, odcházela jsem z práce. Asi jsem se chtěla ochránit ztrátou energie, tak jsem jsem v určitých ohledech zpohodlněla, abych nemusela nic řešit. Syndrom jsem překonala, pracují opět v oboru. Vyhovuje mi určitý denní režim a dalším špionem je u mě zřejmě vybočení z rytmu dne, ať už v dobrém nebo nepříjemném. Hodně myšlenek v hlavě mě nutí jít po sladkém. A máte pravdu s tou oslabenou slezinou že stresu....to byla pro mě včera wau informace. Doufám, že jsem špiony odhalila a naučím vše s tím nějak pracovat.
Michaela
pátek 3. září 2021 12:16
Vážený pán Jadevich, dovoľte mi, aby som sa Vám zo srdca poďakovala za tento úžasný a nádherný tréning 5PM, ktorý vo mne zanechal isté pozitívne zmeny, ale hlavne mi dal NÁDEJ... že to všetko ešte môžem zmeniť k lepšiemu... a že ZDRAVIE... mám naozaj a len vo svojich vlastných rukách. (A myšlienkach... )
Silvia Kovalova