Velmi nás těší, že se na nás obracíte se svými dotazy ohledně Elixíru Laojun (anglický psáno Laojun Decoction). Jsou důkazem, že účinky a působení elixíru zaujaly mnoho lidí a Laojun tak získává stále více spokojených „pacientů“.

Ptejte se na vše, co Vás zajímá, rádi Vám odpovíme.

Jsem těhotná, můžu užívat Laojun preventivně na posílení imunity?
Mirka  J.

LaodzanDobrý den paní Mirko. Laojun v těhotenství užívat můžete, prospějete tak nejen sobě, ale i svému dítěti. Výzkumy prokázaly, že Elixír má velmi příznivý vliv nejen na psychiku těhotné ženy, ale především na průběh těhotenství, kdy výrazně napomáhá zabránit potratu a předčasnému porodu i u žen, které tyto neblahé zkušenosti mají.

Doporučujeme Vám užívat Laojun po dobu 14 až 24 dnů vždy na začátku každého trimestru v množství 1/2 lahvičky 1 – 2x denně. Přejeme Vám hodně štěstí, pohodové těhotenství a porod a hlavně zdravé děťátko.

 

Mám dítě školkového věku. Vždycky na podzim a v zimě je syn často nemocný, nebo má neustále rýmy a kašel. Je vhodný Laojun i pro takto malé děti?
Pavlína S.

Dobrý den paní Pavlíno, určitě ano, Laojun mohou užívat děti od narození. Vašemu dítku, pokud ve školce trpí častými virózami, určitě prospěje. Dávkování záleží na věku dítěte, pro přehlednost přikládáme:

Do 1 roku:  1 kapka na každý měsíc věku dítěte 2x denně (příklad: 8 měsíců - 8 kapek 2x denně)
1 – 8 Let: 1/3 lahvičky buď naráz, nebo rozdělit do dvou dávek
8 – 12 let: 1/2 lahvičky za den (naráz nebo ve dvou dávkách)

 

Cítím se zcela zdráva, je mi 46 let. Má pro mne užívání Laojunu nějaký smysl? 
Zdena H.

Dobrý den paní Zdeno, užívání Elixíru Laojun z preventivních důvodů určitě smysl má. Zvýší vaši imunitu a pomůže zabránit vypuknutí mnoha nemocí, hlavně v období zvýšeného výskytu různých respiračních onemocnění jeho účinky zcela jistě oceníte.

Jako prevenci doporučujeme užívat Laojun dvakrát ročně vždy po dobu 24 dnů buď ¼ lahvičky dvakrát denně, nebo 1/2 lahvičky 1x denně.

 

Čeká mě operace, doslechla jsem se o Laojunu od kamarádky, která ho užívala. Doporučila mi ho také, prý mi pomůže dát se po operaci rychleji dohromady. Je to pravda? A jak bych ho měla v tomto případě užívat? Operaci mám naplánovanou za měsíc, jedná se o odstranění žlučníku.
Petra K.

Dobrý den paní Petro, účinky elixíru Laojun jsou opravdu velmi široké a jedny z nich jsou i zvýšení imunity a odolnosti a rychlejší hojení ran a rekonvalescence po prodělaných nemocech a operacích.  Ve Vašem případě bychom užívání Laojunu určitě doporučili. Ideálně byste měla Laojun začít brát 12 dní před plánovanou operací v množství ½ lahvičky 2x denně a stejnou kúru zopakovat i v pooperačním období.  Přejeme Vám pevné zdraví a průběh operace bez komplikací.