SalmonelózaV létě si rádi užíváme volna, jezdíme na dovolené, kempujeme, grilujeme na zahradě, jezdíme k vodě a i v tomto období bezstarostnosti bychom měli být pozorní na to, co kde jíme a v jakých podmínkách jsou potraviny připravovány. Právě v teplých měsících dochází k větší kazivosti potravin a často jsou připravovány na místech s nižší hygienou, a tak nikdo z nás by jistě nechtěl dostat salmonelózu!

Jaro je období půstu a očisty. Jaké máte zkušenosti a jak se cítíte po všemožných detoxikačních kúrách? Není výjimkou, že někteří lidé trpí jarní únavou, nedostatkem energie a mnohdy se ještě více oslabí špatně zvolenou očistnou procedurou. Vyzkoušejte to letos dle principů tradiční čínské medicíny a uvidíte tu změnu.

EchinokokózaNaše těla osidlují četné druhy parazitů a mnohdy o nich nemáme sami ani zdání. Příjemné pomyšlení to není, ale faktem je, že v našich střevech i v jiných orgánech našeho těla žijí parazité. Některý druh parazitů je pro lidský organismus dokonce velmi nebezpečný!

Jaké problémy můžeme zaznamenat při výskytu parazitů v těle

Zcela běžné je starat se o drahé věci. Koupíme sekačku na trávu, špičkový notebook, lepší auto nebo koženou sedačku, stěhujeme se do nového bytu, zdědíme vzácný obraz. Pokaždé je to událost v našem životě a vždy potom dbáme na to, aby nám věci sloužili dlouho a vypadali dobře, tzn. staráme se o ně. A teď se nabízí otázka: co je naším nejdražším a nejvzácnějším majetkem? A jak se o něj staráme?