vyziva kurzVýživa je jedním z pěti pilířů TČM. Někdy se též nazývá - Výživa podle pěti elementů. Na rozdíl od západního pohledu na výživu, klade hlavní důraz na tepelné působení a zařazení potravin podle chuti, neboli příslušnosti k určitému prvku - elementu. Máme sezónní naladění - strava se mění podle ročních období. Také konstituce a druh práce ovlivňuje skladbu potravy.

masáže guashaUnikátní kurz ideální pro maséry, kosmetičky, kteří by rádi spestřily svou nabídku a obohatily jí o něco neobvyklého, léčivého a každému tělu prospěšného jako je masáž Gua Sha. Jedná se o čínskou metodu léčby, která dokáže nejenom ztlumit ale i zcela eliminovat chřipku či angínu během pár hodin. Na základě této masáže lze stanovit i diagnózu pacienta a upozornit na možné budoucí zdravotní potíže. 

Taijiquan Jang (TaiChi) je vyšší úroveň čchi-kung (Qigong), aneb meditace v pohybu. Na první pohled toto cvičení vypadá jednoduše, ovšem existuje v něm mnoho vrstev, které v sobě skrývají nekonečnou naplněnost. Právě to je ten důvod proč se tento styl cvičení ujal ve všech koutech světa – nabízí mnoho a ještě víc, než čeho by člověk mohl eventuálně dosáhnout v jednom životě.